Бездротові навушники LG, що вбивають мікробів, отримують зручніший дизайн

Минулого року LG представила першу пару справжніх бездротових навушників, додавши в їх чохол для зарядки ультрафіолетове світло, що вбиває мікробів. Тепер компанія представила нові TWS-навушники з внутрішньоканальною конструкцією Tone Free. Новинка буде доступна в двох версіях.

Цього разу компанія планує продати дві різні моделі навушників: HBS-FN6 і HBS-FN4. Основна відмінність між ними полягає в тому, що навушники FN6 вартістю 150 фунтів стерлінгів (близько 4960 грн) поставляються з чохлом для знищення мікробів, а FN4 вартістю 100 фунтів стерлінгів (близько 3311 грн) — ні.

Навушники оснащуються 6-міліметровими драйверами з підтримкою технології поліпшення якості звуку від Meridian Audio. Для підключення до пристроїв використовується стандарт Bluetooth 5.0. Що стосується автономності, то, за словами виробника, новинка зможе пропрацювати до 5 годин в режимі розмови і до 6 годин у режимі відтворення музики. А зарядний кейс збільшить цей показник до 18 годин.

Обидва навушника досить щільно прилягають до вуха, щоб ізолювати звук, але жодна з новинок не має функції активного шумозаглушення (ANC). Однак у них є режим об’ємного звуку, який допоможе користувачеві почути, що відбувається навколо нього. Сенсорне управління збоку обох навушників дозволяє управляти відтворенням, а також регулювати гучність. Є підтримка Google Assistant і Siri.

Крім цього, навушники сертифіковані за стандартом IPX4 від бризок води, дощу і поту.

Джерело engadget
Не пропустіть