Арізона подає позов до суду на Google

Штат звинувачує

Штат Арізона подав позод до суду на Google, звинувачуючи компанію у зборі даних про місцезнаходження користувачів без їх дозволу. Генеральний прокурор штату Марк Брнович стверджував, що Google продовжував відстежувати місцерозташування у фоновому режимі для картографування, прогнозу погоди і інших додатків, а також пошуку, навіть якщо користувачі відключили цю функцію.

«Коли споживачі намагаються відмовитися від збору даних про місцезнаходження Google, компанія продовжує знаходити вводять в оману способи отримання інформації та її використання для отримання прибутку», — сказав Брнович The Post. Штат просить суд змусити Google виплатити Арізоні прибуток, отриманий за рахунок реклами, яка монетизувати зібрані дані, а також штраф у розмірі до 10 000 доларів.

Як вказує агентство Associated Press (АP), даний позов частково є наслідком розслідування щодо Google в 2018 році, яке було ініційовано Associated Press. У статті стверджувалося, що при відключеній функції відстеження деякі додатки автоматично зберігали дані про місцезнаходження носія гаджета з відміткою про час.


Джерело engadget

Не пропустіть