AR-гарнітура Apple скоро з’явиться на світ

Аналітики Morgan Stanley впевнені, що розробка першої гарнітури доповненої реальності Apple йде повним ходом, а сам пристрій майже готовий до релізу, оскільки компанія проходить через ті ж процеси, що перед випуском Apple Watch.

У новій записці для інвесторів аналітики Morgan Stanley пояснили, що після багатьох років накопичення досвіду та низки невдач довгоочікувана AR-гарнітура Apple «наблизилася до запуску». Компанія опублікувала величезну кількість патентів, пов’язаних з доповненою та віртуальною реальністю, включаючи обладнання, механізми введення та інтерфейси користувача. Аналогічна ситуація відбувалася наприкінці 2014 перед випуском Apple Watch.

Напередодні презентації смарт-годинників Apple запатентувала технологію, що лежить в основі пристрою, включаючи можливості підключення та датчики iPhone, а також функцію крокоміра, малопотужний Bluetooth та багато іншого.

Експерти Morgan Stanley підкреслили, що хоча Apple зіткнулася з труднощами при розробці технології доповненої реальності, проект неухильно наближається до запуску.

За чутками, Apple представить свою першу гарнітуру змішаної реальності наприкінці 2022 року.

Не пропустіть