Apple знизила ціни на багато продуктів після презентації iPhone 13

Компанія Apple вчора презентувала новий модельний ряд iPhone 13, новий iPad mini 6, новий стандартний iPad та смарт-годинник Apple Watch Series 7. Майже всі ці пристрої стануть доступними для попереднього замовлення вже незабаром, тому компанія Apple очистила та оптимізувала свій модельний ряд – на деякі девайси знизили ціну, а деякі повністю перестали випускати.

Розпочнемо з iPhone. Минулорічні флагманські iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max більше не доступні для покупки через офіційні магазини Apple, щоправда, цілком імовірно, що їх можна буде взяти зі знижкою у сторонніх продавців. Також з асортименту зник iPhone XR. Натомість iPhone 12 та iPhone 12 mini впали в ціні, відповідно, на 100 доларів – до 699 доларів та 599 доларів. Ціна на iPhone 11 була знижено до найнижчої від його виходу позначки та складає 499 доларів, що робить його достатньо близьким в плані ціни до iPhone SE (2020), який коштує від 399 доларів.

Переходимо до iPad mini, з яким все значно простіше – це перша модель з 2019 року і, відповідно, позаминулорічний iPad mini 5 більше недоступний. Єдиною актуальною моделлю iPad mini є модель, представлена вчора, яка стартує з позначки в 499 доларів. Новий стандартний iPad також зайняв місце попередника і стартує з тієї самої позначки в 329 доларів, і приємним бонусом тут є вдвічі збільшений об’єм внутрішньої пам’яті, що складає 64 ГБ у стартовій конфігурації.

З Apple Watch ситуація трохи інша: новий Apple Watch Series 7 повинен поступити у продаж трохи пізніше, аніж інші продукти, презентовані вчора, але коли це відбудеться, компанія Apple забере зі свого модельного ряду Apple Watch Series 6, залишивши лише Apple Watch SE та Apple Watch Series 3 з цінами в 279 та 199 доларів відповідно за стандартні версії, тобто зниження ціни на ці моделі не відбудеться. Apple Watch Series 7, як нова флагманська модель, буде доступний за ціною від 399 доларів.

Не пропустіть