Apple змінила умову повернення своїх тестових комп’ютерів

Компанія Apple презентувала свої комп’ютери MacBook Air, MacBook Pro та Mac mini в кінці минулого року, і ключовою особливістю нових комп’ютерів стала нова платформа M1, яка базується на ARM-архітектурі. Спеціально для того, щоб зробити перехід на ARM легшим, компанія розробила Apple Developer Transition Kit – комп’ютер Mac mini, оснащений Apple A12Z Bionic, 16 ГБ оперативної пам’яті та SSD об’ємом 512 ГБ.

Тоді Developer Transition Kit продавалися за 500 доларів, причому розробникам була поставлена умова про те, що вони не мають права ремонтувати, модифікувати, перепродавати та використовувати для задач, не пов’язаних з тестуванням та розробкою програмного забезпечення. Ще однією важливою умовою була необхідність повернути комп’ютер компанії Apple.

Коли прийшов час повертати комп’ютери, Apple повідомила, що буде надавати купон на суму 200 доларів на покупку техніки Apple, причому лише до кінця березня цього року. Зрозуміло, що таке сподобалося далеко не всім, через що, під тиском спільноти, Apple довелося збільшити розмір купона до 500 доларів, тобто до початкової вартості Developer Transition Kit, а також збільшити термін, протягом якого його можна застосувати до кінця цього року.


Джерело MacRumors

Не пропустіть