Apple запустила інструмент самодіагностики в Європі: що потрібно знати

Наприкінці минулого року Apple надала користувачам у США доступ до важливого інструменту для самостійного ремонту – програмного забезпечення Self Service Repair Diagnostics. Тепер ця програма розширюється на 32 європейські країни (і скоро з’явиться в Канаді).

Це програмне забезпечення допомагає діагностувати та розв’язувати проблеми з несправними або зламаними компонентами одного продукту, працюючи на іншому пристрої Apple. Воно покроково проведе вас через весь процес, надаючи підказки на екрані. Після завершення діагностики ви дізнаєтесь, чи дійсно щось зламане та які запчастини потрібно замовити для ремонту.

Так, можливо, ви самі не маєте навичок для заміни зламаних деталей, але принаймні цей інструмент підтвердить, що щось дійсно потребує ремонту. Цей інструмент також є неоціненним для неліцензованих ремонтних майстерень, які ви можете обрати замість авторизованих центрів Apple. Apple дозволяє як індивідуальним користувачам, так і стороннім майстерням ремонтувати iPhone за допомогою оригінальних запчастин і має сервіс, який допомагає переконатися, що ці запчастини дійсно оригінальні.

Self Service Repair Diagnostics може діагностувати не лише iPhone, але й Mac та Studio Display. Зараз цей інструмент доступний у 33 країнах та 24 мовах.

Програма Self Service Repair пропонує доступ до оригінальних запчастин, інструментів та інструкцій для 42 продуктів Apple. Нещодавно цей список було доповнено новими MacBook Air з чіпами M3. Це ті ж самі запчастини, інструменти та інструкції, які використовуються персоналом в Apple Store та авторизованих сервісних центрах Apple.

Ви можете дізнатися більше про програму самостійного ремонту на офіційному сайті Apple.

Джерело GSMArena

Не пропустіть