Apple запатентувала кнопку увімкнення iPhone зі зворотнім зв’язком

Компанія Apple запатентувала нову кнопку для своїх мобільних пристроїв, яка займає набагато менше внутрішнього простору, однак економією вільного місця це не обмежується.

Запатентований механізм може запропонувати програмований зворотний зв’язок. Такі кнопки можуть забезпечувати різний тактильний зворотній зв’язок, що налаштовується програмним забезпеченням, при цьому вони будуть чутливими до сили натискання.

В описі патенту в якості прикладу наводиться кнопка увімккнення iPhone, проте на цьому область застосування подібних кнопок не закінчується. Наприклад, подібні кнопки можна використовувати у надтонкій клавіатурі для iPad, яка забезпечить користувачам відчуття, схожі на відчуття від роботи за звичайною клавіатурою завдяки зворотньому зв’язку.

Усередині такої кнопки розташовуються електрична котушка і магніт. При подачі живлення котушка переміщує магніт, забезпечуючи тактильний зворотній зв’язок. Сам магніт зміщується всього на 0,01 мм, проте цього достатньо, щоб створити зворотній зв’язок. Крім того, внизу є датчик тиску для реєстрації натискань і обліку сили натискання.

Не пропустіть