Apple займеться виробництвом спеціальних iPhone для пошуку дірок у безпеці смартфона

Правда, пристрої можна буде взяти лише в довгострокову оренду

Ще минулоріч Apple почала озвучувати намір виготовляти фірмові телефони, призначені для фахівців із кібербезпеки, а зараз стало відомо, що компанія все ж займеться випуском спеціальних iPhone для пошуку дірок у безпеці смартфона. Відбуватися все це буде у рамках нової програми під назвою Apple Security Research Device Program.

За заявою самої Apple, програма призначена в першу чергу для дослідників у сфері безпеки даних, які, за планами компанії, займуться пошуком дірок як у залізній, так і програмній частинах iPhone. До слова смартфони, які будуть випускатися в рамках нової ініціативи, будуть оснащуватися унікальними політиками виконання і збереження коду.

Так може виглядати спеціальна версія iPhone у режимі розробника

Як і у випадку зі спеціальними версіями Mac Mini, побудованими на базі фірмових процесорів Apple A12Z, пристрої хоч і потраплять до рук фахівців на цілий рік, належати все одно будуть компанії-розробнику. При цьому якщо дослідники в області безпеки захочуть продовжити термін використання спеціальних iPhone, вони будуть зобов’язані зробити це через саму Apple. Варто, щоправда, відзначити, що в разі знаходження прогалин у безпеці пристрою, експерти все ще зможуть отримати до 1 млн доларів.

Джерело MacRumors
Не пропустіть