Apple займає перше місце у світі смартфонів високого класу

За нею слідують Samsung і Huawei

Останній звіт агентства з дослідження ринку показує, що в третьому кварталі цього року Apple, як і раніше, домінує на світовому ринку смартфонів високого класу з часткою ринку 52%. У звіті вказано, що частка Apple на ринку елітних мобільних телефонів збільшилася в третьому кварталі цього року з 48% до 52%, і вони не стикалися з реальними проблемами в цій галузі. Частка на ринку Samsung і Huawei становить лише 25% і 12%.

IPhone XR став найбільш продаваною моделлю високого класу у світі, в основному завдяки відносно розумному співвідношенню ціна-якість, хоча серії Huawei Mate 30 і P30 також добре продавалися на китайському ринку (продажі Huawei на ринку високого класу в Китаї склали більше 80%).

Компанія OnePlus також входить у п’ятірку лідерів у списку — їх частка ринку досягла 2%, оскільки їх моделі дуже популярні на індійському ринку.

Загалом здатність споживачів купувати дорогі смартфони тільки збільшується. Ціновий діапазон в $600–799 залишається центром продажів на ринку смартфонів високого класу. Продаж моделей у ціновому сегменті $800–999 також почав зростати; річне зростання на 145% відбулося завдяки серіям Galaxy S10 і Galaxy Note 10.

Звіт також показує, що ріст ринкової ціни на смартфони високого класу в третьому кварталі цього року виріс також завдяки телефонам 5G.

Що стосується поточної частки ринку мобільних телефонів 5G, то Samsung посіла перше місце (74%), LG і Vivo — 11% і 5%. Південна Корея має перші у світі комерційні мережі 5G, тому у Samsung і LG є безпрецедентні переваги.


Джерело GizChina

Не пропустіть