Apple заборонила відкочуватися з iOS 13.5 і iPadOS 13.5

Компанія Apple перестала підписувати iOS і iPadOS версії 13.4.1. Це означає, що користувачі iPhone і iPad не можуть відкотитися до більш ранньої збірrb операційної системи, якщо вони вже встановили найсвіжіше оновлення.

Зазвичай компанія Apple закриває можливість відкотитися до попередніх версій iOS і iPadOS після того, як впевнюється, що в свіжому оновленні немає ніяких критичних проблем, які могли б негативно позначитися на працездатності пристроїв. Ймовірно, зараз саме такий випадок.

Apple поверне можливість відкотитися до iOS і iPadOS версії 13.4.1 лише в одному випадку – якщо в свіжих оновленнях будуть виявлені якісь проблеми і вони торкнуться значної частини користувачів.

Крім того, неможливість відкотитися зі свіжих збірок iOS і iPadOS зазвичай негативно позначалася на розвитку джейлбрейк-спільноти, оскільки інструменти для злому зазвичай сильно запізнювалися і були несумісні з новітніми апдейтами операційних систем. Зараз рідкісний випадок, коли це виявилося не так. Справа в тому, що утиліта Unc0ver з недавнього часу здатна зламувати будь-які моделі iPhone і iPad, на які встановлено iOS 13.5 або iPadOS 13.5. Це означає, що оновлюватися до цих версій операційних систем можна абсолютно спокійно, навіть якщо вам потрібен джейлбрейк і твіки, які розширюють можливості пристроїв Apple.

22 червня Apple почне проводити онлайн-версію конференції для розробників WWDC. Передбачається, що в рамках цього заходу буде випущена бета-версія оновлення iOS 14. Рання збірка iOS 14, призначена для тестування розробниками всередині Apple, «витекла» ще в кінці минулого року, а в лютому опинилася у хакерів і журналістів, які розкрили деякі особливості цього оновлення і виявили у ньому нові вбудовані додатки.


Не пропустіть