Apple Watch врятував життя людині при серцевому нападі

В американському Мічигані сталася незвичайна історія: розумний годинник Apple Watch попередив жінку про серцевий напад, при якому, згідно зі статистикою, виживають тільки 12% людей.

Цей тип серцевого нападу, який вражає так звану «артерію вдови», закінчується смертельним результатом в 88% випадків, якщо він відбувається не в лікарні. Дайан ФІНСТРАХ (Diane Feenstra) розповів, що це сталося 22 квітня.

В той день годинник зафіксували пульс 169 ударів в хвилину, хоча я всього лише піднялася на 12 сходинок. Тому я зателефонувала своєму чоловікові на роботу і розповіла йому про це. Він відразу ж сказав дзвонити лікареві, – сказала жінка.

У лікарні на ЕКГ з’ясувалося, що у неї недавно стався серцевий напад і відбулася повна закупорка артерії вдови, але вона не знала про це. На відміну від чоловіків, які відчувають сильні болі в грудях, у жінок бувають різні симптоми.

Дайан Фінстрах відчувала біль, який спускався вниз по лівій руці, у неї була невелика припухлість на лівій ступні, а також нетравлення шлунка. Вона вважала, що біль в руці з’явилася через те, щоб вона недавно пилососила.

Цікаво, що спочатку Дайан купила Apple Watch своєму чоловікові Гері, який подарував їй такий самий годинник, але вона спочатку не хотіла носити цей гаджет.

Джерело Рhonearena
Не пропустіть