Apple визнала нові проблеми з iPhone 12

Представники Apple заявили, що смартфони актуальної серії можуть порушити роботу слухових апаратів. Про це повідомляє видання MacRumors з посиланням на матеріали компанії.

У розділі технічної підтримки на сайті Apple з’явився новий документ, в якому описані проблеми зі слуховими апаратами. Фахівці компанії помітили, що в ряді випадків користувачі апаратів серії iPhone 12 і аксесуарів для людей з вадами слуху можуть помітити деякі аудіоартефакти. Зокрема, сполучена зі смартфоном гарнітура може відтворити сторонній звук, наприклад, тріск або різкий і гучний шум.

Інженери Apple заявили, що компанія визнає проблеми зі слуховими апаратами та обіцяє виправити помилки в майбутньому оновленні. В очікуванні апдейта фахівці порадили оновити смартфони до актуальної версії iOS 14.2. Журналісти помітили, що їм невідомо про подібні випадки, пов’язаних з більш старими iPhone. За інформацією видання, наступна версія операційної системи для iPhone – iOS 14.3 – вже доступна для розробників.

Раніше автори IT-видань розкритикували найменший актуальний смартфон Apple. Журналісти помітили, що iPhone 12 mini має хороші характеристики і скромні габарити, завдяки яким апарат зручно тримати в одній руці. При цьому девайс не відрізняється видатною автономністю. «Без жодних зусиль до раннього вечора я зазвичай розряджав свій iPhone 12 mini», – заявив журналіст The Verge Дітер Бон (Dieter Bohn).

Не пропустіть