Apple виправила баги, на які надійшли тисячі скарг

Компанія випустила оновлення ОС iOS 13.1.3

Раніше ми повідомляли про те, що на сайт компанії Apple надійшло дуже багато скарг на некоректну роботу смартфонів після оновлення операційної системи. В компанії не прокоментували цю інформацію, та швидко випустили нову версію прошивки – під номером 13.1.3. Вона націлена на виправлення різних помилок, що були допущені в попередньому релізі.

Ніяких нових функцій і фішок додано не було. Оновлення усуває проблеми, пов’язані з відсутністю вібрації при вхідному дзвінку, а також неполадками в додатках «Пошта» та «Здоров’я», коли при переході на літній час дані відображалися некоректно.

Також були виправлені баги, пов’язані з резервним копіюванням iCloud, в тому числі і ті, через яких голосові замітки не відновлювалися з резервної копії. Над сполученням з Apple Watch теж попрацювали – повідомлення тепер показуються без затримок і пропусків. Робота Bluetooth теж була покращена.

Раніше користувачі були незадоволені тим, що з’єднання часто переривалося в деяких моделях авто, а також при використанні слухових апаратів і гарнітур. Крім цього, були виправлені баги додатків, що використовують Game Center.

Всі описані вище поновлення стосуються і iPadOS теж. Користувачі можуть оновитися до останньої версії iOS і iPadOS, увійшовши в додаток «Налаштування», вибравши «Основні», «Оновлення програмного забезпечення» і запустивши установку.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть