Apple видалила зі свого магазину додатків 39 тис. неліцензійних ігор

В Китаї.

Сьогодні з магазину додатків App Store в Китаї пропало багато ігор і додатків. За даними Reuters, компанія Apple видалила близько 39 000 ігор, що належать розробникам і видавцям, у яких немає ISBN (міжнародний стандартний книжковий номер).

Дослідження, проведене китайським сервісним центром Qimai, показало, що Apple видалила 74 зі 1500 найпопулярніших платних ігор. Серед видалених проектів опинилися популярні ігри Assassin’s Creed Identity і NBA 2K20.

Раніше цього літа компанія Apple вже застосовувала аналогічні репресивні заходи, видаливши 30 000 додатків, більшість з яких не були схвалені Національним управлінням преси та публікацій (NPPA). Отримати ISBN без вітчизняного видавця практично неможливо, тому багато західних студій співпрацюють з іншою компанією.

Зауважимо, що якийсь період Apple навіть дозволяла розробникам публікувати свої ігри в App Store, поки вони чекали дозволу від NPPA. Але в лютому компанія попередила розробників про те, що вони повинні отримати ISBN до 30 червня, інакше вони не зможуть оновлювати свої ігри в магазині додатків. У письмовому повідомленні також повідомлялося, що їхні ігри будуть заборонені і вилучені після 31 липня, якщо у них не буде ліцензії. Потім компанія продовжила термін до 31 грудня.

Джерело engadget
Не пропустіть