Apple відмовиться від неякісних клавіатур в MacBook

Фанати Apple чекали цього давно. Навряд чи хтось стане заперечувати, що механізм «метелик» завершився перемогою

Авторитетний аналітик Мін-Цзи Ко (Ming-Chi Kuo), який безліч разів безпомилково «передбачав» плани Apple, повідомив про намір «яблучної» корпорації відмовитися від клавіатури-метелика в MacBook. За його даними, компанія зробить вже в цьому році – MacBook Air 2019 отримає клавіатуру перевіреного роками формату.

Очікується, що Apple знову почне використовувати клавіатуру-ножиці. Вона буде дорожче середньостатистичної клавіатури для ноутбуків, але дешевше, ніж «метелик» в актуальних MacBook. Аналітик повідомляє, що «яблучна» корпорація не просто повернеться до використання клавіш старого формату, а й доопрацює систему – імовірно, застосувавши у виготовленні нової клавіатури скловолокно (для зміцнення механізму).

Клавіатура-метелик вперше з’явилася в пристроях Apple з виходом MacBook 2015. З тих пір користувачі часто скаржилися на залипання клавіш або помилкові натискання. Виробник постійно допрацьовував механізм, однак, як показала практика, це не привело до вирішення проблем: судячи з численних відгуків на форумах і статей профільних видань, неякісна клавіатура як і раніше вважається ключовим недоліком MacBook. Повернення до механізму «ножиці» було лише питанням часу. За даними Мін-Цзи Ко, з ноутбуків 2019 роки від Apple тільки MacBook Air отримає «новий» механізм клавіш. З чуток, в цьому році «яблучна» компанія представить 16-дюймовий MacBook Pro, але аналітик запевняє, що клавіатура-метелик дебютує в професійній лінійки ноутбуків від Apple тільки в 2020 році.


Не пропустіть