Apple розробляє iPad Pro з бездротовою зарядкою

У Мережі з’явилися нові подробиці про планшети Apple наступного покоління, які повинні бути презентовані вже найближчим часом. З цікавих особливостей нових планшетів слід виділити бездротову зарядку у iPad Pro та зміни дизайну у iPad mini (чого не було вже 6 років).

Згідно з інсайдерськими даними, компанія Apple планує презентувати новий iPad Pro вже у 2022 році, а iPad mini – у кінці цього року. Головною зміною у дизайні iPad Pro стане скляна панель замість алюмінієвої, яка використовується зараз. Дизайн iPad mini також очікують зміни – він отримає більш тонкі рамки дисплея.

Нагадаємо, що у продажах техніки Apple частка планшетів відчутно збільшилася за останній рік, оскільки це достатньо важливий та популярний девайс у навчальному процесі. Продажі планшетів Apple виросли на 43 відсотки за друге півріччя 2020 року, якщо порівнювати з другим півріччям 2019 року. Також нагадаємо, що за перші три місяці 2021 року Apple заробила 7.8 мільярда доларів з продаж iPad.

Завдяки використанню скляної панелі у iPad Pro вдасться додати підтримку бездротової зарядки. У цьому плані розробники підуть по шляху, що вже був перевірений на смартфонах Apple, де давно підтримується бездротова зарядка.


Не пропустіть