Apple розпочала роботу над iOS 19, macOS 16, watchOS 12 та visionOS 3: чого очікувати

Apple вже працює над оновленнями iOS 19, macOS 16, watchOS 12 та visionOS 3, які вийдуть наступного року. Про це повідомляє Марк Гурман з Bloomberg у своєму останньому бюлетені “Power On”.

Згідно з Гурманом, компанія Apple офіційно розпочала розробку своїх основних операційних систем для 2025 року з такими кодовими назвами:

  • “Luck” для iOS 19
  • “Cheer” для macOS 16
  • “Nepali” для watchOS 12
  • “Discovery” для visionOS 3

Хоча iOS 18, macOS 15 Sequoia, watchOS 11 та visionOS 2 ще не випущені для публіки, початок роботи над наступними великими оновленнями операційних систем є звичною практикою для Apple. Це частково пов’язано з тим, що апаратні продукти, заплановані до випуску наступного року, потребують програмного забезпечення для тестування.

Зараз ще зарано говорити про конкретні функції, які будуть впроваджені в нових операційних системах. Проте Гурман зазначає, що гарнітура Vision Pro повинна отримати функцію Apple Intelligence вже наступного року, що логічно для visionOS 3.

Публічні бета-версії iOS 18, macOS 15 Sequoia, watchOS 11 та visionOS 2 мають з’явитися вже цього місяця, а офіційний випуск заплановано на осінь. Це дає можливість користувачам і розробникам ознайомитися з новими функціями та підготуватися до їх впровадження.

Залишається стежити за новинами, щоб дізнатися більше про те, які інновації Apple планує запровадити у своїх майбутніх оновленнях.

Джерело MacRumors

Не пропустіть