Apple призупиняє розробку Vision Pro 2: названа причина

Кілька місяців тому ми чули, що Apple Vision Pro 2 не з’явиться щонайменше до серпня 2025 року. Однак видання The Information стверджує, що Apple призупинила роботу над Vision Pro 2 і має намір випустити дешевшу модель наприкінці 2025 року.

Видання стверджує, що кількість співробітників, зайнятих розробкою Vision Pro 2, поступово зменшилася, а Apple повідомила принаймні одному зі своїх постачальників, що призупинила роботу над Vision Pro другого покоління.

Невідомо, скільки коштуватиме дешевша гарнітура Vision, але The Information стверджує, що Apple планує встановити ціну на неї близько 1500 доларів.

Очікується, що дешевша версія Vision буде позбавлена деяких функцій моделі Pro. Чутки стверджують, що дешевша Vision запозичить дисплей високого класу від моделі Pro, але матиме простіше наголов’я, маленькі динаміки та меншу кількість камер. Однак, кажуть, що Apple намагається знизити ціну на дешеву модель Vision, не скорочуючи при цьому кількість функцій.

За інформацією видання, можливо, Apple відновить роботу над Vision Pro 2 у майбутньому, але наразі розробку призупинено, щоб зосередитися на дешевшій моделі.

Джерело GSMArena

Не пропустіть