Apple прослуховує приватні розмови користувачів: деталі

Незважаючи на те, що голосові помічники стають дедалі популярнішими, багато людей переконані, що вони неконфіденційні. І як виявилося ці побоювання не безпідставні: підрядники, які перевіряють голосовий помічник Apple Siri на точність, прослуховують особисті розмови користувачів.

У чому проблема? Анонімне джерело зазначилоо, що в деяких випадках Siri записує користувацьку мову після помилкових активацій, передає Arstechnica.

Пробуджує віртуального помічника фраза “Hey, Siri”, але анонімне джерело повідомило про те, що запис може бути активований схожими за звучанням словами або навіть шумом грому.

Також повідомляється, що в смарт-годинниках Apple Watch автоматична активація Siri відбувається тоді, коли пристрій чує мову.

“Було зібрано безліч записів в ході приватних бесід з лікарями, при проведенні комерційних угод та інше. Ці записи супроводжувалися користувацькими даними, що розкривають місце розташування та контактну інформацію”, – зауважило анонімне джерело.

Реакція компанії Apple. Представники Apple заявили про те, що компанія робить кроки, які дають змогу захистити користувачів від зв’язку з записами, які передаються підрядникам.

Вони зазначили, що аудіозаписи не пов’язані з Apple ID, а розробниками перевіряється менше 1% щоденних активацій Siri.

Джерело 24 Техно

Не пропустіть