Apple представила 59 нових емодзі для iPhone, iPad, Mac і Apple Watch

На честь святкування Всесвітнього дня емодзі Apple представила добірку нових знаків, які цієї осені стануть частиною клавіатури в iOS, iPadOS, macOS і watchOS. Серед них емодзі з популярних категорій їжі, тварин, видів дозвілля і смайликів.

Відоме емодзі «тримаються за руки», зазвичай використовується для позначення пар і відносин, тепер можна зробити більш персоналізованим, вибираючи підлогу і відтінки шкіри людей. Серед нових символів є понад 75 комбінацій для пар, в тому числі одностатевих.

Слідом за торішньою пропозицією Apple до консорціуму Unicode з приводу введення більшої різноманітності емодзі, що представляють людей з обмеженими можливостями, серед нових символів з’являться собака-поводир, вухо зі слуховим апаратом, люди в інвалідних колясках, протез руки і ноги.

Серед нових емодзі також будуть представлені смайлик, що позіхає, цілісний купальник, нові продукти харчування, такі як вафлі, масло і часник, а також нові тварини — лінивець, фламінго, орангутанг і скунс.

П’ятдесят дев’ять нових символів емодзі будуть доступні цієї осені з оновленням для iPhone, iPad, Mac і Apple Watch. Ці емодзі були створені на основі затверджених символів в Unicode 12.0.


Не пропустіть