Apple поверне у MacBook Pro потрібну фішку

У Мережі з’являється все більше й більше подробиць про новий модельний ряд ноутбуків MacBook, які компанія готує до виходу. Очікується, що Apple повернеться до витоків та відродить багато популярних особливостей у MacBook Pro, а також відмовиться від багатьох невдалих рішень попередніх поколінь.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що нове покоління MacBook Pro отримає оновлений роз’єм MagSafe для безпечної зарядки, а також додаткові роз’єми для периферії. Також Apple вирішила відмовитися від OLED-панелі TouchBar, натомість замінивши її на більш звичні апаратні функціональні клавіші.

За словами редактора Bloomberg Марка Гурмана, у новому MacBook Pro будуть фішки, які важливі для лояльних користувачів Mac. У першу чергу такою фішкою стане наявність кардрідера для карт пам’яті формату SD. Слід нагадати, що кардрідер, як і MagSafe, вперше забрали у 2015 році, коли вийшов MacBook 12. За словами Гурмана, пропажа кардрідера дуже не сподобалась професійним користувачам MacBook Pro, які працювали з фото та відео.

Джерело MacRumors
Не пропустіть