Apple показала конкурентів iPhone на ОС Android

Android-смартфони уже давно почали перевершувати iPhone за технологіями. Але міф про те, що саме “яблучні” смартфони є найкрутішими гаджетами сучасності, все одно поширюється.

Зрештою, люди й самі не дурні – можуть побачити, що сьогодні навіть бюджетні апарати на Android виглядають крутіше і вміють більше, ніж iPhone.

Однак Apple не поспішала це визнавати, вважаючи, що вона вища за це. Але днями компанію прорвало і вона показала, як в її уяві виглядає середньостатистичний Android-смартфон.

Це сталося в понеділок, 7 червня, на презентації iOS 15. На слайді, який демонстрував роботу FaceTime на Android, за приклад було взято абсолютно ганебний і старий смартфон з каплевидним вирізом під фронтальну камеру, величезними рамками по краях і виступами зверху та знизу.

Та сьогодні такі навіть не виробляються! Ясна річ, що Apple не могла показати Galaxy S21 Ultra, який при ідентичній з iPhone 12 Pro Max ціні має більш привабливу зовнішність і всім своїм виглядом заявляє про більшу технологічну просунутість.

Тому було вирішено порівнювати iPhone ось з таким шлаком. А вже чи є він насправді і чи був взагалі, нікому – особливо Apple – не цікаво. Адже мета цього перформансу зовсім не в достовірності. А ось цей мотлох – саме те, що потрібно для успіху iPhone.

Здавалося б, яка взагалі різниця, що показує Apple? А різниця є, тому що в Купертіно не можуть собі дозволити показати практично жоден сучасний Android-смартфон. Адже сьогодні будь-який, навіть не найдорожчий апарат, буде виглядати крутіше.

Тому Apple просто взяла всі найбільш стереотипні і непривабливі дизайнерські рішення апаратів 5-річної давності і намалювала на їх основі якийсь умовно середньостатистичний Android-смартфон.

Звичайно, вийшло огидно. Інакше і бути не могло, адже це ж Apple. Їй просто не можна виставляти свою власну продукцію гіршою, ніж у конкурентів. Інша справа, що від цього нікуди не дітися, і, щоб не виглядати зовсім вже невигідно на їх фоні, дизайнерам компанії довелося самим малювати собі конкурента, якого iPhone напевно може обійти.

Android-смартфони проти iPhone

Проблема тільки в тому, що сьогодні таких смартфонів вже немає, а, коли були, то все одно належали швидше до бюджетного сегменту. Так що виходить, що єдиний представник ринку, з яким iPhone може конкурувати, – це вигаданий апарат, якого навіть не існує.

Причому вигаданий свідомо таким, щоб у нього не було шансів. Ну не зашквар чи, товариші? Подивіться, як погано виглядає Android-смартфон в поданні Apple.

Правда, в реальності таких пристроїв вже давно немає. Але невже в Купертіно і правда хотіли потішити своє самолюбство перевагою iPhone над тим пристроєм, який було показано на презентації? Звичайно, ні. Весь цей цирк був влаштований для тих, хто буде дивитися презентацію.

Він потрібен, щоб не створити у користувача відчуття більшої привабливості Android-смартфонів у порівнянні з iPhone. Адже якщо на Android тепер є FaceTime, то чому б не перейти на ОС від Google?

А, бачачи такий апарат, нехай і з FaceTime, навряд чи хтось в своєму розумі зважиться на такого роду перестановку. Так, здоровий глузд все одно ніхто не відміняв, і більшість людей так чи інакше розуміють, що є і куди крутіші смартфони. Але ви здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, скільки людей формують свої враження про ринок на основі ось таких дешевих вкидань. На них-то він і був направлений, і хотілося б вірити, що ви до них не належите.

Не пропустіть