Apple планує випустити смартфон для Китаю

Щоб здешевити iPhone для китайського ринку, компанія Apple готова пожертвувати своєю найголовнішою апаратною функцією

Коли мова заходить про преміальний сегмент смартфонів, то беззаперечним лідером тут є компанія Apple. Однак останнім часом американський виробник почав втрачати свої позиції на китайському ринку. У зв’язку з цим компанія планує випустити спеціальну версію iPhone, який буде продаватися виключно в Китаї.

В якомусь сенсі це спроба перешкодити існуючим власникам смартфонів Apple перейти на інші мобільні пристрої, а також залучити нових користувачів, які все частіше звертають увагу на вітчизняні бренди, такі як Huawei, Xiaomi, Oppo і Vivo.

У минулому році Apple представила версії iPhone XS і XS Max з двома SIM-картами спеціально для китайського ринку, правда вартість новинок відлякувала багатьох жителів Піднебесної. Тепер, за чутками, компанія планує знизити ціни за рахунок спрощення функціоналу своїх смартфонів. Повідомляється, що особлива версія iPhone для Китаю буде позбавлена ​​сканера Face ID, оскільки більшість китайців його не використовують. Замість Face ID такий смартфон може отримати традиційний сканер відбитків пальців Touch ID.

Ще не відомо, коли американський технологічний гігант має намір випустити ексклюзивну версію нового iPhone, але було б дуже цікаво дізнатися його вартість. Такий смартфон напевно стане хітом продажів на різних китайських онлайн-майданчиках. Згідно зі звітом China Xintong Institute, ціни на смартфони на китайському ринку в середньому сегменті і вище (понад 4 000 юанів або близько 584 доларів) зросли на 13%. При цьому частка китайських брендів становить понад 30%. У минулому році середня вартість пристрою становила 2 523 юаня (368 долара).


Не пропустіть