Apple офіційно вийшла на український ринок – що це означає?

Компанія Apple декілька днів тому привезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції, яка складала понад 8000 нових флагманських смартфонів iPhone 13. У Державній митній службі зазначили, що сумарна вартість партії складає близько 7.5 мільйонів доларів. Варто розібратися, що це означає для пересічного користувача продукції Apple в Україні.

До цього імпортом техніки корпорації Apple займалися інші компанії, але тепер, коли це відбувається на офіційному рівні, засобами самої компанії, для покупця доступна офіційна гарантія, засвідчення оригінальності продукту та отримання всіх можливостей, які є у країнах з офіційним представником Apple. Окрім цього, очікується, що зменшиться час очікування на появу продуктів після їхнього виходу.

Також завдяки цьому вдасться зменшити контрабанду товару. Нагадаємо, що раніше, коли виходила нова флагманська модель iPhone, абсолютна більшість доступних на ринку пропозицій були контрабандними, при цьому мали відчутно вищу ціну, ніж за кордоном. Все це стало можливим завдяки зацікавленню компанії Apple українським ринком і, як наслідок, відкриттю в Україні свого офіційного представництва.Не пропустіть