Apple офіційно презентувала iPhone 13 та iPhone 13 mini

Компанія Apple офіційно презентувала свої нові флагманські смартфони iPhone 13 та iPhone 13 mini. Моделі отримали достатньо відчутні покращення у порівнянні з попередниками, при цьому, всупереч витокам даних, зберегли ціни на рівні попередників.

Моделі оснащені оновленими дисплеями, в яких відчутно зменшені вирізи під фронтальні камери та системи датчиків Face ID. Яскравість дисплея виросла на 28 відсотків і тепер складає 800 ніт (максимальний показник)/1200 ніт (локальний піковий показник). Габарити і, відповідно, розміри екранів не змінилися у порівнянні з iPhone 12 та iPhone 12 mini. Тут використовуються “більш енергоефективні” OLED-панелі, розроблені на замовлення Apple, з підтримкою більшої кількості стандартів.

За роботу відповідальний новий топовий чіпсет Apple A15 Bionic, який демонструє на 50% кращі показники в плані роботи процесорної складової та на 30% кращі показники в плані роботи графічної складової. Виготовляється цей чіпсет, як і Apple A14 Bionic, за 5-нанометровим технологічним процесом. Окрім цього, компанія додала набір нових енкодерів, новий ISP, а також покращила рушій Neural Engine.

Також iPhone 13 і його mini-варіант не оминули покращення в плані зйомки. У обох моделей є підтримка стабілізації з використанням зсувів сенсорів для зйомки більш стабілізованого відео та оновлені основний та ультраширокий сенсор з роздільною здатністю 12 МП. Крім цього, у компанії попрацювали над новими режимами зйомками, при цьому вже традиційно покращивши портретний режим та додавши в нього нові можливості.

Що досить важлива, показники роботи від акумулятора також стали кращими: у випадку з iPhone 13 mini покращення склало 90 хвилин, у випадку з iPhone 13 – 150 хвилин, і це справді відчутне покращення у порівнянні з попередниками, які не могли похвалитися хорошою роботою від акумулятора.

Ціни на нові iPhone 13 та iPhone 13 mini стартують з 799 доларів та 699 доларів за базову комплектацію, що оснащена 128 ГБ внутрішньої пам’яті.

Не пропустіть