Apple обмежила роботу російських платіжних карт “Мир” в Apple Pay

У компанії Apple обмежують роботу карт російської платіжної системи “Мир”, і поступово забирають з додатку Apple Pay можливість використовувати російські карти для оплати. Нагадаємо, що після нового пакету санкцій та відключення Apple Pay російські користувачі використовували карти “Мир”, які раніше були завантажені у Apple Pay, але ця можливість також скоро зникне.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни росії проти України компанія Apple заявила про припинення продаж техніки на території росії. Окрім цього, перестали працювати деякі сервіси Apple, у тому числі платіжний сервіс Apple Pay. Окрім цього, компанія фінансово підтримує Україну та благодійні фонди, які допомагають українцям, що постраждали від війни.

Генеральний директор компанії Apple Тім Кук особисто закликав робити пожертвування Україні, працівникам компанії були надіслані листи з проханнями про пожертвування та обіцянкою подвоїти їх від імені компанії. Що важливо, ці пожертвування були подвоєні і заднім числом, починаючи з 25 лютого.Не пропустіть