Apple може стати причиною торговельних воєн між США і Європою

Цікаво, чи позначиться це якимось чином на справах самої компанії?

Як стало відомо, Франція має намір довести до кінця почате і встановити “податок на Apple”. При цьому з огляду на те, що спочатку уряд країни планував більш плавно проводити його впровадження, а зараз вирішив різко все прискорити, в кінцевому підсумку Apple може стати причиною торговельних воєн між США і Європою.

Французька влада має намір ввести для Google, Apple та інших техногігантів податок у розмірі 3%. З огляду на те, що зазвичай маржинальна частина у Apple становить 38%, фактично компанія буде поповнювати бюджет країни на 8% від власного прибутку. Експерти припускають, що досвід Франції можуть перейняти й інші країни Європи, що в свою чергу може не сподобатися США.

Фахівці, що вивчають ринок і ситуацію, вже висунули припущення, що ситуація, що склалася навколо Apple, може стати причиною для ще однієї торгової війни між США і Європою. Нагадаємо, що на даний момент така вже існує між Сполученими Штатами і Китаєм. Результатом цього протистояння можна назвати санкції, введені проти Huawei.

Джерело 9TO5Mac
Не пропустіть