Apple хочуть змусити відмовитися від фірмового роз’єму для зарядки

За це виступають члени Європарламенту

Європейська комісія має намір розглянути питання уніфікації роз’ємів для зарядки смартфонів. Можливо, буде застосовано законодавче рішення. Це означає, що Apple, наприклад, доведеться відмовитися від фірмового роз’єму Lightning.

Європейська комісія займається питанням стандартизації методів зарядки протягом останніх десяти років. Досі вона тільки заохочувала виробників техніки до уніфікації роз’ємів, але тепер може приступити до законодавчого вирішення проблеми.

Про це попросили деякі члени Європейського парламенту. Європейська комісія збирається провести голосування з питання на підготовку засідання. Якщо законодавці прийдуть до одноголосного рішення, Apple доведеться почати випускати iPhone з портом USB Type-C. Правда, уявити це досить важко.

Варто відзначити, що Європейській комісії вже вдалося домогтися скорочення кількості роз’ємів: у 2009 році їх налічувалося 30. Тепер всього три.

Раніше Apple вже заявляла, що регулювання методів зарядки буде гальмувати інновації. Такі рішення, на думку компанії, шкідливі для навколишнього середовища і деструктивні для клієнтів.

Джерело GIZMOCHINA
Не пропустіть