Apple Arcade отримав важливе оновлення

Компанія Apple презентувала велике оновлення для свого ігрового підпискового сервісу Apple Arcade, яке відчутно збільшило асортимент доступних ігор. У сервісі стало на дві категорії більше, а також було презентовано 30 нових проектів від відомих брендів, франшиз та команд розробників.

Тепер Apple Arcade включає “Вічну класику” та “Хіти App Store”. У “Вічній класиці” є Good Sudoku by Zach Gage (традиційні судоку), Chess – Play & Learn (шахи) та Backgammon (нарди). У категорії “Хіти App Store” користувачі підписки зможуть спробувати ігри, які свого часу були нагороджені App Store – серед них є Threes!, Mini Metro та Fruit Ninja Classic. У всіх цих іграх немає реклами та повністю відкритий контент.

Також тепер у Apple Arcade з’явилися нові ігри, серед яких є Fantasian (проект від розробників Final Fantasy), Star Trek: Legends, NBA 2K21 Arcade Edition та The Oregon Trail. Крім цього, Platinum Games презентувала для Apple Arcade свій проект World of Demons. На даний момент Apple Arcade включає понад 180 різних ігор. Ігри Arcade Originals доступні користувачам iPhone, iPad, Mac та Apple TV.

Нагадаємо, що Apple Arcade – це сервіс для мобільного геймінгу, який розповсюджується за моделлю щомісячної підписки. Головною фішкою Apple Arcade є ексклюзивні проекти, яких немає на Android та інших підпискових сервісах. Також у іграх немає вбудованої реклами, покупок та всі вони доступні без інтернету.

Не пропустіть