Apple AirPods Pro можна купити з відчутною знижкою

Компанія Apple на даний момент пропонує купити AirPods, AirPods другого покоління та AirPods Pro, і саме остання модель є флагманською та найдорожчою у модельному ряду компанії. Офіційна ціна на неї складає 250 доларів, але зараз, перед святами, відразу декілька магазинів пропонують придбати навушники з відчутною знижкою.

Магазин Woot пропонує придбати цю модель за ціною 190 доларів, тобто розмір знижки складає 60 доларів, і хоч цей магазин переважно продає відновлену техніку за зниженими цінами, тут іде мова про покупку нових моделей. Покупці захищені стандартною річною гарантією від Apple. Також знижку пропонує магазин BestBuy, який пропонує придбати модель за 220 доларів, тобто розмір знижки складає 30 доларів. А от у Amazon, Walmart та інших більш популярних магазинів ціна залишається стандартною, але навушників банально немає в наявності, адже попит на них залишається високим.

Очікується, що у майбутньому популярність всіх моделей AirPods буде продовжувати рости. За цей рік компанія повинна продати близько 90 мільйонів пар навушників, а за наступний – близько 115 мільйонів. Нагадаємо, що наступного року компанія Apple може презентувати ще одну модель, яка вже матиме форм-фактор накладних навушників.Не пропустіть