UPG_price_d+m

Android для кнопкових телефонів: перші подробиці і скріншоти

Компанія Google планує випустити сильно спрощену версію операційної системи і кілька додатків для телефонів кнопкових телефонів без сенсорних екранів. Ми вже бачили парочку скріншотів, а тепер видання 9to5Mac опублікувало ще кілька, за якими можна скласти враження про нову версію ОС. Рання збірка Android і браузера для нього вже доступна в емуляторі в складі Android Studio.

Робочий стіл дуже схожий на той, що використовується на смартфонах, правда, він помітно дрібніше. У верхній частині екрану відображається інформація про підключення до мережі, інтернету, рівень заряду акумулятора і годинник. Нижче – дата і інформація про погоду. Значки додатків такі ж, як на смартфонах, а внизу присутній рядок пошуку Google. Розділова здатність скріншотів – 640×480 пікселів, з чого можна зробити висновок, що ОС адаптована під екрани саме з такими показниками.

Android

Chrome для цієї версії Android розробляється на основі проекту Chromium з відкритим вихідним кодом. Браузер володіє майже тими ж можливостями, як на смартфоні: є рекомендації, закладки, пошук і т. п. Під час завантаження сторінки під адресним рядком відображається прогрес-бар. При першому запуску на екрані показані підказки по навігації з використанням кнопок і джойстика телефону. В даний час навігація не працює. Вбудована в Chrome гра про динозавра встановлюється як окремий додаток. Вона називається Chrome Fun і працює навіть тоді, коли є підключення до інтернету. Для запуску гри потрібно натиснути кнопку «Вгору» на джойстику телефону, стрибки здійснюються тією ж кнопкою. Примітно, що спочатку Android розроблявся як раз для мобільних пристроїв без сенсорних екранів, проте успіх iPhone змусив розробників переглянути розуміння того, якою має бути ця операційна система.

Android

Сильно спрощений Android може встановлюватися на недорогі мобільні телефони, які все ще популярні в країнах, що розвиваються. Ймовірно, за допомогою цієї операційної системи компанія Google планує збільшити число своїх користувачів, а в перспективі зможе заробляти на них, в тому числі показуючи їм рекламу.

Джерело 9to5Mac

Не пропустіть