AMD розповіла про успіхи своїх продуктів та розкрила плани про Zen 4 / RDNA 3

Компанія AMD поділилася своїми рекордними успіхами, які спостерігалися у другому кварталі 2021 фінансового року. За цей період виручка AMD досягла рекордного показника та склала 3.85 мільярда доларів, що на 99 відсотків перевищує аналогічний період минулого року, а також на 12 відсотків перевищує перший квартал цього року.

Найбільш прибутковим названий підрозділ Computing and Graphics, що відповідальний за процесори та відеокарти компанії. За останній рік продажі процесорів та графічних адаптерів компанії виросли на 65 відсотків, а операційний прибуток зріс з 200 мільйонів доларів до 526 мільйонів. За словами голови AMD Лізи Су, проблеми з поставками повинні зменшитися до кінця цього року.

Також компанія розповіла, що у наступному кварталі знову очікується рекордний дохід. Крім цього, у компанії зріс показник прогнозованої виручки на весь 2021 рік – тепер стверджується, що у порівнянні з 2020 роком показник зросте не на 50 відсотків, а на 60.

Також компанія AMD офіційно підтвердила, що вже наступного року будуть презентовані 5-нанометрові процесори з архітектурою Zen 4 та відеокарти AMD RDNA 3-го покоління. Найближчим часом також повинні розпочатися поставки флагманських відеокарт Instinct MI200 з двома графічними адаптерами та 128 ГБ пам’яті HBM2e.

Не пропустіть