Акаунти підлітків 13-15 років в TikTok стануть приватними

TikTok представив нові розширені налаштування конфіденційності, які обмежують певні функції для користувачів платформи, яким немає 18. Зокрема їхні акаунти стануть приватними.

Відтепер акаунти всіх неповнолітніх користувачів за замовчуванням будуть приватними. Тому контент в таких акаунтах зможуть дивитися тільки схвалені користувачем підписники.

На цьому нововведення не закінчуються. Розробники програми також ввели обмеження коментування роликів, створених особами молодше 16 років. Ці автори контенту зможуть самостійно визначити, хто може коментувати їх відео: «друзі» або «ніхто».

TikTok також обмежив способи взаємодії інших користувачів з відео, створеними підлітками 15 років і молодше. Розробники відключать параметр «Пропонувати ваш обліковий запис іншим».

Що стосується підлітків 16-17 років, то власники цих облікових записів TikTok за замовчуванням зможуть робити дуети тільки з тими, хто знаходиться в друзях.

Нові налаштування конфіденційності можуть кардинально змінити те, як наймолодші користувачі TikTok взаємодіють з додатком. За словами TikTok, зміни покликані спонукати молодих людей задуматися про конфіденційність в більш ранньому віці.

Зауважимо, що більша частина користувачів TikTok — користувачі до 18 років.

Джерело engadget
Не пропустіть