AirPlay 2 зламали, тепер iPhone можна підключити до будь-якого пристрою

Троє розробників, які весь цей час працювали над можливістю слухати музику на «особливих» акустичних системах, оголосили про те, що змогли домогтися передачі даних на інші пристрої через AirPlay 2.

«Хлопці… готові? Я нарешті можу підтвердити, що в мене працює AirPlay 2, у тому числі мультирум! Аудіодані коректно відновлені, розшифровані й декодовані!», — написав один із розробників на GitHub.

У Apple є власний протокол потокової передачі даних, що дозволяє приймати й декодувати аудіопотік через AirPlay тільки сумісним пристроям від виробників із ліцензією на використання технологій компанії. Тепер, так як протокол зламаний, програвати музику й інший контент з iOS-пристроїв можна на будь-якій акустичній системі. Необхідно лише мати приймач, створений на базі одноплатного комп’ютера Raspberry Pi, наприклад, на якому буде запущено додаток, призначений для прийому й розкодування звуку AirPlay 2.

Злом протоколу — тільки перший крок, як стверджують розробники. Команда також планує створити додаток зі зручним інтерфейсом. До речі, алгоритм шифрування даних у технології AirPlay був зламаний ще у 2011 році.

Не пропустіть