9 причин купити самокат дитині

Якщо дитина мріє про самокат, не варто відмовляти їй у здійсненні бажання. Кататись на ньому не тільки весело, а ще й корисно для здоров’я. Пропонуємо ознайомитись з 9 причинами, чому сину чи доньці слід купити омріяний засіб пересування. Насправді ж їх може бути значно більше.

1. Швидке опанування засобу пересування

Діти швидко навчаються новому. Тим більше, що керувати самокатом досить просто. Достатньо періодично відштовхуватись однією ногою від дорожнього покриття. За необхідності з підніжки можна зіскочити й далі йти пішки.

2. Відсутність потреби у великому просторі

Поїздки на самокаті, на відміну від велосипеда, не потребують великої площі. Кататись на ньому можна навіть у дворі біля дому. Цікаво буде влаштувати слалом між камінчиками, їзду вісімкою або подолання перешкод.

3. Зручність і портативність

Носка та зберігання самоката непроблемні. Його можна легко переносити в руках, перевозити в ліфті й багажнику автомобіля, зберігати в кладовці, на балконі, в коридорі. Деякі моделі оснащені корзинами, призначеними для сумок, рюкзаків та інших предметів невеликої ваги.

4. Відсутність відчуття самотності

Самокат – чудовий напарник. Навіть катаючись у дворі наодинці, без друзів, дитина ніколи не почуватиметься самотньо.

5. Можливість знайти нових друзів

Сьогодні на вулицях українських міст є достатньо дітей, що катаються на самокатах. Отже, це можливість розширити коло знайомств, знайти нових друзів.

6. Нові знання й практичні навички

Катаючись, в ігровій формі дитина вчиться правильно паркувати власний транспортний засіб, доглядати за ним і зберігати його. Вона отримує багато корисних знань з механіки та правил дорожнього руху. Разом з батьками як хлопчик, так і дівчинка з задоволенням перевірять гальма, затягнуть гвинтики, підкачають колесо. Додатково вони дізнаються, що таке інерція, супротив котінню, чому гальма нагріваються.

7. Покращення фізичної форми

Не всі діти люблять займатись спортом. А от їзда на самокаті непомітно для них самих здатна покращити фізичний стан. Рух і тривале перебування на свіжому повітрі дозволять дитині краще відчувати своє тіло та подарують психічну рівновагу. Відіб’ються вони й на апетиті, виконанні домашніх завдань.

8. Чудовий транспортний засіб

Самокат прискорює шлях до дитячого майданчика, школи. Дитину більше не доведеться тягти за руку до дитсадка, адже вона з радістю буде мчати туди на власному засобі пересування.

9. Підготовка до їзди на велосипеді

Поїздки на самокаті сприяють розвитку моторики, почуття рівноваги. Вміння балансувати та координувати свої дії є своєрідною підготовкою до поїздок на велосипеді.

Батькам на замітку

Ви й досі не переконались, чи варто дитині купити самокат у Львові? Будьте впевнені, що з ним ваш малюк або підліток буде більш здоровим, незалежним, відповідальним і щасливим! Головне — замовити надійний сертифікований засіб пересування, кататись на якому буде максимально безпечно.Не пропустіть