Українські хакери з угруповання Hackyourmom виявили російську військову базу біля тимчасово окупованого Мелітополя. Їм вдалось дізнатися координати окупантів, створивши підроблені профілі красивих українських жінок у Фейсбуці та російських соцмережах. Про це повідомив керівник групи хакерів Микита Книш у коментарі Financial Times.
Зокрема, хакери просили окупантів вислати своє фото, за якими вони потім змогли з’ясувати місце дислокації бази. Цю інформацію передали українським військовим, які завдали точного удару по базі.
Коли це сталося, не повідомляється.
Микита Книш до війни очолював компанію HackControl, яка розміщувалась у Харкові і займалась кібербезпекою. А сам він колись працював в СБУ. Після початку повномасштабного вторгнення Книш намагався повернутись на службу, але його не прийняли. Тоді і народилась ідея кібервійни проти росії.
Samsung Galaxy A37 може коштувати близько $430 — смартфон отримає AMOLED 120 Гц, камеру 50…
OnePlus 15T представлять 24 березня в Китаї — смартфон отримає Snapdragon 8 Elite Gen 5,…
Xiaomi припинила підтримку серії Xiaomi 12 і Redmi Note 12 5G — смартфони більше не…
Huawei nova 16 Ultra отримає процесор Kirin 9 і батарею 7000 мАг — також очікується…
Pixel 11 може отримати новий чип Tensor G6 із 2-нм техпроцесом і покращеною графікою —…
Samsung розпочала продажі Galaxy S26 та Buds4 в Україні. Нові AI-смартфони з Privacy Display, потужним…