6 найкращих смартфонів до 10 тис. гривень, які варто придбати перед Новим роком

Новорічні свята ідеально підходять для покупки нового гаджета як для себе, так і для близької людини. Найпопулярнішим серед українців є середній ціновий сегмент, тому ми підготували для вас підбірку з семи найкращих смартфонів, які варто розглянути, як варіант для покупки перед Новим роком.

realme c25y

Одним з небагатьох справді дешевих смартфонів, яких можна назвати непоганими, є realme c25y. Головною перевагою realme c25y, окрім низької ціни, є висока автономність – смартфон отримав акумулятор об’ємом 5000 мАг, завдяки чому зможе гарантовано пропрацювати більше одного робочого дня навіть при високому темпі використання.

Модель оснащена IPS-дисплеєм з діагоналлю 6.5 дюйма та роздільною здатністю HD+. За роботу відповідальний чіпсет Unisoc Tiger T610, в парі з яким працює 4 Гб оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складає 64 ГБ. Модуль основної камери включає три сенсори: 50 МП, 2 МП та 2 МП. До фішок слід віднести сканер відбитків пальців та мініджек 3.5 міліметра для підключення навушників.

Poco X3 Pro

Одним з найкращих варіантів бюджетного ігрового смартфона є Poco X3 Pro, що отримав дуже продуктивний чіпсет Qualcomm Snapdragon 860 та 6.67-дюймовий IPS-дисплей з діагоналлю 6.67 дюйма та частотою оновлення 120 Гц. В парі з чіпсетом працює 6 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складає 128 ГБ.

Модель отримала основну камеру з сенсорами 48 МП, 8 МП, 2 МП та 2 МП. Тут використовується акумулятор об’ємом 5160 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 33W. До головних фішок смартфона слід віднести модуль NFC для безконтактної оплати, мініджек 3.5 міліметра та інфрачервоний порт.

Redmi Note 10 5G

Якщо ви плануєте використовувати бюджетний смартфон протягом тривалого періоду часу, варто звернути увагу на моделі з підтримкою 5G, і тут одним з найкращих варіантів явно є Redmi Note 10 5G. Смартфон отримав IPS-дисплей з діагоналлю 6.5 дюйма, роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 90 Гц, за роботу відповідальний чіпсет MediaTek Dimensity 700, в парі з яким працює 4 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складає 64 ГБ.

За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 18W. Redmi Note 10 5G оснащений основною камерою з сенсорами 48 МП, 2 МП та 2 МП. До головних фішок, окрім підтримки 5G, слід віднести наявність модуля NFC для безконтактної оплати, модема Bluetooth 5.1 та інфрачервоного порта.

realme 8

Одним з найкращих доступних смартфонів з красивим дизайном та хорошою камерою сміливо можна назвати realme 8. Модель отримала основну камеру з сенсорами 64 МП, 8 МП, 2 МП та 2 МП. За роботу відповідальний чіпсет MediaTek Helio G95, в парі з яким працює 6 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складає 128 ГБ.

Модель оснащена дисплеєм Super AMOLED з діагоналлю 6.4 дюйма та роздільною здатністю FullHD+. Смартфон отримав акумулятор об’ємом 5000 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 30W. До фішок можна віднести акумулятор об’ємом 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 30W, а також піддисплейний сканер відбитків пальців та модуль NFC для безконтактної оплати.

OnePlus Nord CE 5G

Одним з найбільш збалансованих апаратів по сукупності характеристик за відносно доступною ціною можна назвати OnePlus Nord CE 5G. Смартфон отримав середньобюджетний чіпсет Qualcomm Snapdragon 750G, що підтримує роботу в мережах п’ятого покоління та забезпечує хорошу продуктивність. В парі з ним працює 8 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складає 128 ГБ.

Модель отримала акумулятор об’ємом 4500 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 30W, що дозволяє зарядити смартфон від нуля до 70 відсотків за 30 хвилин. OnePlus Nord CE 5G отримав основну камеру з сенсорами 64 МП, 8 МП та Мп. До головних фішок слід віднести мініджек 3.5 мм, модуль NFC, підтримку aptX HD та піддисплейний сканер відбитків пальців.

Samsung Galaxy A52

У випадку, якщо вам потрібен хороший смартфон з доступною ціною та захистом від вологи та пилу, варто звернути увагу на Samsung Galaxy A52 4G – доступну модель, що має захист від вологи та пилу за стандартом IP67. За роботу смартфона відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 720G, в парі з яким працює 4 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складає 128 ГБ.

Модель отримала дисплей Super AMOLED з діагоналлю 6.5 дюйма, роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновленння 90 Гц. За автономність смартфона відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 25W. Samsung Galaxy A52 4G оснащений основною камерою з сенсорами 64 МП, 12 МП, 5 МП і  5 МП. До головних фішок моделі, окрім захисту за стандартом IP67, можна віднести піддисплейний сканер відбитків пальців та мініджек 3.5 міліметра.

Не пропустіть