5 зручних функцій месенджера WhatsApp, про які знає не кожен

WhatsApp – сучасний і зручний мессенджер, яким активно користуються багато юзерів. Але не всі знають про всі його корисні функції, які можуть значно спростити процес листування!

1. Можна додавати важливі повідомлення в розділ “Вибране”. Ця функція дозволити перемістити важливу інформацію в спеціальну окрему папку. Щоб зробити це, потрібно затиснути повідомлення і в меню вибрати відповідний пункт.

2. Пошук повідомлень. Щоб не мучитися в пошуках потрібного повідомлення досить натиснути на “пошук в чаті” і ввести пару слів з того повідомлення, яке необхідно знайти.

3. Геолокація. Щоб дати знати співрозмовнику про те, де ви знаходитеся, можна скористатися функцією розташування.

4. Звук повідомлення про “нові” повідомлення від будь-якого конкретного контакту можна відключити. Якщо в цьому виникне необхідність, то потрібно просто активувати функцію “без звуку” в меню співрозмовника.

5. Збереження всього листування з усіма аудіо та відео файлами. Цією функцією можна скористатися, вибравши пункт “експорт чату”. Тепер можна зберегти листування на комп’ютері або ж відправити на електронну пошту.

Здавалося б, прості функції, але завдяки ним можна значно спростити процес обміну повідомленнями в WhatsApp. Та й не кожен користувач знає про них.

Не пропустіть