12,9-дюймовий iPad Pro (2021) демонструється на рендерах

Дизайн не змінився.

Лінійка Apple iPad Pro — напевно, найкраща серія планшетів у світі. Компанія Apple й сама так вважає — вона рекламує її як заміну ноутбуків. Як і будь-який інший продукт, він час від часу оновлюється новим обладнанням і дизайном. Напередодні офіційного анонсу дизайн оновленого планшета просочився в Мережу.

3D-рендери iPad Pro 2021 взяті з ресурсу 91Mobiles. На жаль, видання не отримало доступу до характеристик цього преміального планшета Apple. Відомий лише розмір новинки — він становить 12,9 дюйма.

Судячи з рендерів, прийдешній iPad Pro (2021) буде представлений в тому ж дизайні, що і його попередник. Отже, він буде постачатися з прямокутними краями і подвійною камерою, а також датчиком LiDAR і світлодіодним спалахом.

На верхній грані планшета буде розміщена кнопка включення і решітка з двома динаміками. На нижній — ще одна решітка з двома динаміками і порт USB Type-C. На правій грані можна побачити клавіші регулювання гучності і магнітний роз’єм для зарядки Apple Pencil.

Що стосується технічних характеристик, майбутній 12,9-дюймовий iPad Pro 2021 року може стати першим в серії планшетом, який буде постачатися з міні-світлодіодним дисплеєм. Крім того, очікується, що він буде працювати на базі “посиленої” версії 5-нм чіпсета A14 Bionic.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть